Finále soutěže Poznej Vysočinu

Dne 24.4.2015 se konalo v Jihlavě finálové kolo soutěže Poznej Vysočinu. Naši školu reprezentovali vítězové školního kola Barora Štelclová z 8. A a Petr Trybuček z 9.A, které do Jihlavy doprovodila paní učitelka Suchánková. Oběma žákům se vedlo velmi dobře, Barbora skončila na 19. místě a Petr na 35. místě.

V tradiční soutěži si žáci základních škol a gymnázií porovnat své znalosti zejména v oblasti regionálního zeměpisu, přírodopisu, historie, kultury a ochrany životního prostředí. Letošního krajského finále soutěže se zúčastnilo 146 žáku ze 73 přihlášených základních škol a gymnázií.Čtyřicítka nejlepších získala cestovní poukaz na dvoudenní výlet do Prahy a první tři se navíc radovali z exluzivní odměny – tabletu nebo notebooku.

Výlet do Prahy se konal ve dnech 26. - 27.4.2015. Účastníci byli ubytováni ve čtyřhvězdičkovém hotelu BW Kampa. Na programu byla ochutnávka italských specialit, oběd v restauraci Potrefená Husa, muzikál Mýdlový princ, projížďka lodí po Vltavě, muzeum voskových figurín Grévin, prohlídka Pražského hradu  i exluzivní návštěva Kramářovy vily.

4. 7. 2015 16:57