Úspěchy našich žáků - školní rok 2014/2015

Administrátor

14. 4. 2015 10:26

Celostátní kolo:
Umístění Soutěž
17. Celostátní kolo - Bible a my - Hess Václav (5.A)
6. Celostátní kolo - Bible a my - Karasová Marta (9.A)
2. Celostátní kolo soutěže Finanční gramotnost - Tlustoš Vít, Karasová Marta, Horká Iveta (9.A)
  Celostátní kolo Pangea - Kolář Jiří, Chytka Štěpán (8.B), Kaňkovský Michal (7.B), Staněk Jakub (6.A)
  Celostátní kolo AJ - Blechová Veronika (9.A)
5. Celostátní kolo - volejbal - Trybuček Petr, Hronovský Jiří, Procházka Patrik (9.A), Novák Petr (8.A), Vybíral Vít, Vorobets Valentyn, Smetana Martin, Svoboda Radek (7.B), Šťastný Jaromír (9.B)

Administrátor

26. 6. 2015 12:55

Krajské kolo:
Umístění Soutěž
  Krajská soutěž - minivolejbal - Juračková Zuzana, Kotrbová Lenka, Kühwegová Aneta, Šlouf Michal (7.A), Vorobets Valentyn, Smetana Martin, Svoboda Radek, Vybíral Vít, Vašina Josef (7.B), Zahrádka Jan (6.B)
  Krajská soutěž - minivolejbal - Vašíček Jiří, Pleskačová Anežka, Nováková Karolína, Blatná Natálie (6.A), Richtr Filip, Molák Dominik, Toufar Vojtěch, Nestrojilová Elena , Žáková Barbora, Havlátová Monika (6.B), Mittner Eduard, Dokulilová Elena, Votavová Markéta (5.A)
1. Krajský přebor - volejbal starší žáci - Trybuček Petr, Hronovský Jiří, Procházka Patrik (9.A), Novák Petr (8.A), Vybíral Vít, Vorobets Valentyn, Smetana Martin, Svoboda Radek, Vašina Josef (7.B)
1. Krajský přebor - volejbal mladší žáci - Vybíral Vít, Vorobets Valentyn, Svoboda Radek, Smetana Martin, Vašina Josef (7.B)
1. Krajské kolo v anglické konverzaci - Blechová Veronika (9.A)
1. Krajské kolo - Mezinárodní soutěž z matematiky Pangea - Staněk Jakub (6.A)
1. Krajské kolo - Mezinárodní soutěž z matematiky Pangea - Kaňkovský Michal (7.B)
1. Krajské kolo - Mezinárodní soutěž z matematiky Pangea - Chytka Štěpán (8.B)
3. Krajské kolo - Mezinárodní soutěž z matematiky Pangea - Kolář Jiří (8.B)
2. Krajské kolo - Kancelářské aplikace - Jakub Máca (8.B)
5. Krajské kolo volejbal dívky - Skoupilová Nikol, Zahrádková Karolína, Cejpková Petra, Karasová Marta (9.A), Novotná Tereza, Mitašová Pavla (9.B), Novotná Simona, Čermáková Monika (8.B), Pospíšilová Eliška, Poskočilová Eva (8.A), Kotrbová Lenka, Kühwegová Aneta, Juračková Zuzana (7.A)
3. Krajské kolo - Mladý zdravotník - Švejda Pavel, Pilnáčková Petra (4.B), Bartes Lukáš (5.B), Jašová Martina, Čeček Adam (3.B)
1. Krajské kolo - Dopravní soutěž mladých cyklistů - Jaša Radim, Havlátová Monika (6.B), Tůmová Lenka (6.A), Kotačka Filip (5.B)
2. Krajské kolo - Cyklista vysočiny 2015 - Jaša Radim, Havlátová Monika (6.B), Tůmová Lenka (6.A), Kotačka Filip (5.B)

Administrátor

26. 6. 2015 12:43

Okresní kolo:
Umístění Soutěž
3. Okresní kolo atletického čtyřboje - Matyáš Caha (9.A), Petr Trybuček (9.A), Jaromír Šťastný (9.B), Jiří Kolář (8.B), Jakub Švaříček (8.B)
6. Okresní kolo atletického čtyřboje - Nikol Skoupilová (9.A), Karolína Zahrádková, (9.A), Barbora Lukášová (9.A), Barbora Štelclová (8.A), Simona Novotná (8.B)
3. Okresní kolo přespolního běhu - Matyáš Caha (9.A)
3. Okresní kolo přespolního běhu - Eliška Komendová (7.A)
4. Okresní kolo přespolního běhu - Sára Doležalová (6.B)
3. Přespolní běh - okresní kolo - družstvo Barbora Štelclová (8.A), Michaela Peštálová (8.B), Nikol Skoupilová (9.A), Karolína Zahrádková (9.A)
1. Meziškolní turnaj v deskových hrách (1.stupeň) - Eduard Mittner (5.A), Ondřej Zelený (4.A), Jakub Vašina (4.A), Ondřej Hobza (5.B)
1. Meziškolní turnaj v deskových hrách (2.stupeň) - Ondřej Krištof (6.A), Vladimír Řezanka (6.A), Michal Kaňkovský (7.B), Jan Jirsa (7.A)
1. Okresní kolo Dějepisné olympiády - Chytka Štěpán (8.B)
3. Okresní kolo Německé olympiády - Blechová Veronika (9.A)
5. Okresní kolo Německé olympiády - Gottliebová Adéla (9.A)
1. Okresní kolo Olympiády Aj - Blechová Veronika (9.A)
2. Okresní kolo - Sapere - vědět jak žít - Vlasák Jiří (9.A), Blechová Veronika (9.A), Hronovský Jiří (9.A)
1. Okresní kolo - soutěž Finanční gramotnosti - Tlustoš Vít (9.A), Karasová Marta (9.A), Komínková Pavla (9.A)
1. Okresní kolo - přehazovaná - Bartes Lukáš (5.B), Jaša Tomáš (5.B), Kotačka Filip (5.B), Benírške Štěpán (5.B), Votavová Markéta (5.A)
2. Okresní kolo - přehazovaná - Dokulilová Elena (5.A), Janíček Tadeáš (5.A), Worbis Šimon (5.A), Grun Vojtěch (5.A), Černý Adam (5.A), Blecha Petr (5.A)
1. " Okresní kolo divadelní scény - ""A"" - Blatná Natálie (6.A), Jonášová Michaela (6.A), Nováková Karolína (6.A), Pleskačová Anežka (6.A), Tlustoš Petr (7.A), Vlasák Jiří (9.A), Gottliebová Adéla (9.A), Lukášová Barbora (9.A), Smolová Nela (9.A), Walková Michaela (9.A), Anděl Tomáš (9.B), Midrla Tomáš (9.B), Worbis Filip (9.B), Bartes Lukáš (5.B)"
1. Okresní kolo Bible a my - Hess Václav (5.A)
1. Okresní kolo Bible a my - Karasová Marta (9.A)
4. Okresní kolo - Tvorba webu (ostatní soutěžící byli středoškoláci)
2. Okresní kolo - Kancelářské aplikace - Máca Jakub (8.B)
3. Okresní kolo - Kancelářské aplikace - Švaříček Jakub (8.B)
4. Okresní kolo - Kancelářské aplikace - Hricák Ondřej (8.B)
5. Okresní kolo - Kancelářské aplikace - Kolář Jiří (8.B)
6. Okresní kolo - Kancelářské aplikace - Hobza Matěj (8.B)
2. Okresní kolo - Fyzikální olympiáda - Vlasák Jiří (9.A)
3. Okresní kolo - Fyzikální olympiáda - Tlustoš Vít (9.A)
6. Okresní kolo - Fyzikální olympiáda - Provazníková Monika (9.B)
2. Okresní kolo - Matematická olympiáda - Michal Kaňkovský (7.B)
2. Okresní kolo - Matematická olympiáda - Tomáš Zelený (8.A)
6. Okresní kolo - Matematická olympiáda - Pavel Vodínský (6.A)
2. Okresní kolo - Biologická olympiáda - Kryštof Janíček (7.A)
2. Nezvalův kalendář - Pavla Mitašová (9.B)
2. Pohár třebíčských škol v přehazované - Nikol Skoupilová, Karolína Zahrádková, Marta Karasová (9.A), Michaela Krágová, Eliška Pospíšilová, Eva Poskočilová, Kristýna Dolíhalová (8.A), Lenka Kotrbová, Aneta Kühwegová, Zuzana Juračková (7.A)
2. Okresní kolo - Matematický klokan (kategorie Klokánek) - Václav Hess (5.A)
2. Okresní kolo - Matematický klokan (kategorie Klokánek) - Kateřina Kunstová (4.A)
2. Oblastní kolo - Navrhni svůj dům - Zuzana Šinkovská. Kristýna Obršlíková (8.A)
1. Okresní kolo - Dopravní soutěž I.kat. - Radim Jaša, Monika Havlátová (6.B), Lenka Tůmová (6.A), Filip Kotačka (5.B)
1. Okresní kolo Mladých zdravotníků - Pavel Švejda, Petra Pilnáčková (4.B), Lukáš Bartes (5.B), Adam Čeček, Martina Jašová (3.B)
2. Okresní kolo Mladých zdravotníků - Adam Vašíček, Jana Bartesová (3.B), Michal Novotný, Karolína Pánková, Lara Doležalová (2.B), Šárko Kratochvílová (2.C)
2. Okresní kolo Mladých zdravotníků - Marta Karasová, Markéta Pořízová (9.A), Adéla Štanclová, Monika Provazníková (9.B), Eva Poskočilová (8.A)
1. Okresní kolo v softbalu - Marta Karasová, Markéta Pořízová (9.A), Tomáš Midrla, Michal Pavlík, Jaromír Šťastný, Filip Worbis (9.B), Kryštof Hrůza, Ondřej Hricák, Štěpán Chytka (8.B), Vít Vybíral, Radek Svoboda (7.B)

Administrátor

26. 6. 2015 12:42