Plán akcí na březen 2024
04.03.2024 | 7.A | Prevence - Mediální džungle | 1.-3.hod |
04.03.2024 | 3.B,5.A | Bruslení | 7:45-10:30 |
04.03.2024 | 2.A | Bruslení | 7:45-10:15 |
05.03.2024 | 7.B | Prevence - Mediální džungle | 1.-3.hod |
05.03.2024 | školení | 8:30-15:00 | |
05.03.2024 | školení | 13:00-16:30 | |
06.03.2024 | ŠK - rel. kr. | knihovna Modřínová | 15:00-17:00 |
06.03.2024 | školení | 9:00-12:00 | |
06.03.2024 | 2.A | Knihovna | 10:00-11:30 |
07.03.2024 | ŠK | Krajské kolo přeboru škol v šachu | 7:30-15:00 |
07.03.2024 | 3.C | Plavecká výuka | 9:45-11:15 |
07.03.2024 | 3.A | Knihovna | 7:55-9:55 |
08.03.2024 | 3.B | Knihovna | 10:15-11:40 |
08.03.2024 | 3.-4. ročník | Anglické divadlo - The Bear Theatre | 8:30-9:30 |
08.03.2024 | 5.-6. ročník | Anglické divadlo - The Bear Theatre | 9:45-10:45 |
08.03.2024 | 7A,8.A,9.A | Anglické divadlo - The Bear Theatre | 11:00-12:00 |
08.03.2024 | 7.B,8.B,9.B | Anglické divadlo - The Bear Theatre | 12:15-13:15 |
11.3-27.3.2024 | ŠD | Velikonoční dílničky | |
11.03.2024 | 5.A | Prevence - Bezpečně on-line | 1.-3.hod |
11.03.2024 | Školení | 7:40-15:00 | |
11.03.2024 | 2.A | Bruslení | 7:45-10:15 |
11.03.2024 | 3.B | Bruslení | 7:45-10:30 |
12.03.2024 | 5.B | Prevence - Bezpečně on-line | 1.-3.hod |
12.03.2024 | Žákovský parlament | 13:30 | |
13.03.2024 | ŠK - rel. kr. | ZOO koutek | 15:00-17:00 |
14.03.2024 | 3.C,2.A,1.B | Pochop přírodu - program Liška | 7:55-8:40 |
14.03.2024 | 3.B,4.B,2.B (část) | Pochop přírodu - program Liška | 8:50-9:35 |
14.03.2024 | 5.B,5.A,2.B (část) | Pochop přírodu - program Liška | 9:55-10:40 |
14.03.2024 | 4.A,3.A,1.A | Pochop přírodu - program Liška | 10:50-11:35 |
14.03.2024 | Schůzka rodičů budoucích prvňáčků (den otevřených dvěří) 17:00 | ||
14.03.2024 | 3.C | Plavecká výuka | 9:45-11:15 |
15.03.2024 | vybraní žáci | Poznej Vysočinu - Jihlava | |
18.03.2024 | všichni zaměstnanci | Školení první pomoci pro pedagogy a zaměstnance základních škol | 14:00 |
18.03.2024 | vybraní žáci | recitační soutěž okresní kolo | 8:00-12:30 |
18.03.2024 | 2.A | Bruslení | 7:45-10:15 |
19.03.2024 | vybraní žáci | okresní kolo biologické olympiády | 8:00-12:30 |
20.03.2024 | výběr 8.A, 9.A, 9.B | Okrskové kolo v minikopané | 8:00-12:00 |
20.03.2024 | výběr | Okresní kolo olympiády F | 8:00-12:30 |
20.03.2024 | ŠK - rel. kr. | Bowling U Kmotra | 15:00-17:00 |
20.03.2024 | 3.C,B | Vida Brno | 8:00-16:00 |
21.03.2024 | ŠK | Ponožkový den | |
21.03.2024 | 1.B | Muzeum Třebíč - Velikonoce | 8:30-10:30 |
21.03.2024 | 3.C | Plavecká výuka | 9:45-11:15 |
21.03.2024 | 4.A | Knihovna | 10:15 |
21.03.2024 | Schůzka ŠPP | 13:30 | |
22.03.2024 | ŠK | Školní výstava kraslic | |
22.03.2024 | matematický klokan | ||
25.03.2024 | 1.st.-výběr tříd | Velikonoční program | 7:55-11:35 |
26.03.2024 | 1.st.-výběr tříd | Velikonoční program | 7:55-11:35 |
26.03.2024 | školení | 10:00-12:00 | |
26.03.2024 | 5.A,B | Brno planetárium | 8:00-13:00 |
27.03.2024 | 1.st. -výběr tříd | Velikonoční program | 7:55-9:35 |
27.03.2024 | 3.C | Knihovna | 9:00-10:30 |
28.03.2024 | Velikonoční prázdniny | ||
29.03.2024 | Velký pátek - svátek |
Administrátor
14. 3. 2024 14:35