Prostřední dva týdny v květnu jsme nejen na naší škole žili hodně atletikou. Konaly se po sobě dva tradiční závody. 12. a 13. 5. se konal atletický čtyřboj a 19.5. a 20.5. Pohár rozhlasu. Naše škola se zúčastnila obou závodů ve všech kategoriích. Ve čtyřboji zaznamenaly velký úspěch starší dívky, které si odnesly bronzové medaile a stejné umístění zopakovali mladší žáci v Poháru rozhlasu. Všechny kategorie v obou závodech skončily do šestého místa, což je v konkurenci osmnácti škol velký úspěch. Po všechny atletické dny byly k vidění parádní výkony jednotlivců. Za všechny bych ráda zmínila skok vysoký v podání Michala Valíka (168 cm), nebo srdnatý závěrečný běh na 800 m Ivety a Ely, kdy za bronzem zůstaly jen pár krůčků. Padlo i spousta dalších osobních rekordů. Všem zúčastněným moc děkuji za vzornou reprezentaci školy a gratuluji ke krásným výsledkům.
© 2026 Základní škola Třebíč Týnská 8, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO