Děti školní družiny zažily středeční odpoledne plné hudby. Flétnisté od 1. do 5. třídy předvedli svým kamarádům co se za uplynulý rok naučili. Všem ukázali, jak skvěle umí na flétnu hrát. Na závěr na děti čekala zábavná bojovka, ve které prověřily své znalosti a poznávaly různé hudební nástroje. Všem účinkujícím děkujeme za krásný zážitek.