Sportuj jako Zátopkovi

V pondělí 19.9. 2022 si celý svět připomněl sté výročí narození manželů Zátopkových. V Třebíči se u této příležitosti konaly atletické závody s názvem Sportuj jako Zátopkovi. I přes velikou nepřízeň počasí se ho zúčastnilo 8 třebíčských škol. Děti startovaly ve třech disciplínách (60 m, 800 m, oštěp) a štafetě. Družstvo tedy tvořila trojice žáků. Po sečtení jejich výsledků se vyhodnotilo umístění. V kategorii starších žákyň měla naše škola jasné vítězky a v kategorii mladších žáků jsme obsadili druhé místo. Všem zúčastněným dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme.

23. 9. 2022 11:08

Sportuj jako Zátopkovi

23. 9. 2022 11:09

Vítězství v krajském kole Poháru rozhlasu

Dne 31.5. 2022 se naše děvčata zúčastnila krajského kola v atletické soutěži Pohár rozhlasu. Podařilo se jim zvítězit a získat takový počet bodů, že postoupila do republikového finále. To se koná 8. 6. 2022 v Trutnově. Děkujeme za vzornou reprezentaci Nikol Horké, Nikole Vodové, Elišce Trojanové, Viole Šauerové, Lucii Antoškové, Barboře Katovské, Tereze Jašové, Kristýně Vojtěchové, Arletě Vladekové a Vanesse Čermákové a přejeme jim hodně štěstí v Trutnově!!!

13. 9. 2022 16:12

Vítězství v Poháru rozhlasu

Dne 16.5. a 18.5.2022 se konalo okresní kolo tradičních atletických závodů Pohár rozhlasu. Po dvou letech bez takovýchto akcí byla účast hojná. V mladší kategorii soutěžilo 13 škol, ve starší kategorii dokonce 16 škol. V obou kategoriích naši školu reprezentovala děvčata. V mladší kategorii dívky ze ZŠ Týnská (Eliška Trojanová, Tereza Jašová, Kristýna Vojtěchová, Viola Šauerová, Nikola Vodová, Nikola Horká, Lucie Antošková, Barbora Katovská) s velkou převahou zvítězily a ve starší kategorii obsadily šesté místo. Mladší děvčata se příští týden zúčastní krajského kola. Držíme jim pěsti a moc gratulujeme.

13. 9. 2022 16:10