Sobotní průvod škol

Součástí městských slavností byl také průvod škol novým Karlovým náměstím, kterého se zúčastnili žáci II. stupně naší školy společně s p. uč. Novákovou a p. vych.
Šťávovou. Nesli vlajku s logem školy, transparent a zároveň na jejich hlavách zářily veselé oranžové kšiltovky.
I když v tento den bylo chladné počasí, náladu všem to jistě nezkazilo a naši žáci si zaslouží pochvalu za reprezentaci školy.

26. 9. 2022 10:46

Průvod škol

26. 9. 2022 10:46

Okresní přebor škol v šachu

I když na naší škole není již druhý rok otevřený šachový kroužek, přesto se našlo 8 zájemců, kteří našli odvahu zúčastnit se okresního kola přeboru škol v šachu na DDM v Třebíči dne 23.února 2022. I.kategorii zastupovali Lukáš Lněnička, Martin Jurda, Marek Grund a Adam Vejmelka.Toto družstvo skončilo na 2. místě a postupují do krajského kola. Družstvo II. kategorie ve složení Jan Krška, Vojtěch Bouda, Jakub Pokorný a Antonín Hess vybojovalo 3. místo. Všem hráčům k jejich úspěchu blahopřejeme! Zaslouží si velkou pochvalu. Družstvu I. kategorie budeme držet palce na krajském kole.

6. 3. 2022 11:48

6. 3. 2022 12:04

Florbalový turnaj ČEPS Cup - okresní kolo

Florbalový kroužek pod vedením pana Pazderníka máme na naší škole již několik let a tento sport je stále velmi oblíbený. Vybraní žáci I.stupně, kteří navštěvují tento kroužek, změřili své síly 19.ledna 2022 s dalšími týmy z Třebíče a okresu na turnaji ČEPS Cup v Třebíči. Tohoto florbalového turnaje se zúčastnilo 10 žáků naší školy a po 4 zápasech skončili na bronzovém 3. místě.  Klukům nechyběla bojovnost a radost z výsledku byla veliká.

6. 3. 2022 11:44

6. 3. 2022 12:03

Podzimní sběry

V září a říjnu proběhly na naší škole dva tradiční sběry - sběr papíru a sběr kaštanů.

Soutěže ve sběru papíru pod názvem "SOUTĚŽÍME S PANEM POPELOU" se zúčastnilo 81 žáků naší školy a nasbíralo se celkem 7,5 tun papíru. Vítězem tohoto sběru se stal Ondřej Čech ze 4.A třídy, který přinesl 445 kg papíru.

Že se letos urodilo hodně kaštanů dokazuje i druhý sběr - sběr kaštanů. Myslivci z okresu si mohli odvézt 870 kg kaštanů.Odměna patří nejen vítězi soutěže - Maxíkovi Burianovi z 2.A třídy /75 kg kaštanů/, ale i ostatním 53 sběračům.

25. 11. 2021 13:41

Narozeninový turnaj ve stolním tenisu

V lednu tohoto roku Dům dětí a mládeže oslavil páté výročí svého působení na nové adrese, a proto uspořádal dne 16. ledna Den otevřených dveří. Veřejnosti byla nabídnuta pestrá zábava od přízemí až po střechu. Oslava narozenin odstartovala hned od rána. Kromě výtvarné dílny, super herny a ochutnávky narozeninového dortu proběhl také turnaj ve stolním tenisu určený pro přihlášené školy. I naše škola se tohoto turnaje zúčastnila. Zájemců  o tento turnaj z řad našich žáků II. stupně byl velký. Nakonec šanci dostala skupina žáků 9. tříd ve složení: Lucie Krištofová, Tereza Pospíšilová, Filip Branč a Jakub Vašina. Žáci vybojovali 2. místo. Nejlepším hráčem naší školy se stal Jakub Vašina, ale i ostatní hráči si zaslouží VELKOU pochvalu.
Na naší škole je od prosince rozložený v přízemí u ŠKOLNÍHO KLUBU stůl na stolní tenis. Kdo má čas a chuť si zahrát, může přijít o přestávce nebo po vyučování. Důležité je, aby o jejich přítomnosti věděla některá z vychovatelek ŠD.

10. 2. 2020 12:02

10. 2. 2020 12:01

Mikulášský turnaj v baseballu

Krásné 5.místo získali 29.listopadu naší malí baseballisté na turnaji na ZŠ Horka – Domky. 10 žáků reprezentovalo naši školu  a společně změřili síly s týmy z ostatních škol.  Nejen diplom, ale i krásnou baseballovou sadu a spoustu drobných dárečků si šťastní hráči odnesli domů.

18. 12. 2019 12:29

Větrníkový den

Jako každý rok, tak i letos, si děti naší ŠD připomněli Větrníkový den – 21. listopad. Této akce se zúčastňují školy z celé ČR. Ze shlédnutého filmu tak děti zjišťují, že mezi lidmi jsou takoví, kterým dělá velké problémy rozfoukat obyčejný větrník. Tito lidé mají nemocné plíce a onemocněli cystickou fibrózou. Naše děti si navíc vyzkoušeli vyrobit větrník a všichni se s ním vyfotili.

18. 12. 2019 12:29

Okresní kolo florbalového turnaje

Florbalového turnaje ČEPS cup  19.listopadu se zúčastnili naši nejmladší florbalisté – žáci I.stupně. V souboji s týmy z jiných škol okresu a Třebíče nakonec obsadili 3.místo.

18. 12. 2019 12:28